
Ta'rif
Luxon 3030 2 - Yuqori oqim, issiq - Ranglar o'rta kuchga ega. Issiq - Ranglar Maqsadlari - qo'llanilgan sharoitda - qo'llanilgan sharoitda 85 daraja. Sanoatning standart qadoqlashdan 3.0 mm x 3.0 mm va 6v sirt-ichakli emitel eritmasi, lyukson 3030 2 3030 2} INSi CCTS-da, yopiq va tashqi yorug'lik bozorlari uchun samaradorligi va ishonchliligini ta'minlaydi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 3030 |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 92 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 90 |
| Ko'rish burchagi: | 116 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 120 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 6 V |
| Quvvat reytingi: | 720 mw |
| Uzunlik: | 3 mm |
| Kengligi: | 3 mm |
| Balandligi: | 0,52 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 2.6 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Yumaloq kvartira |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | Luxon 3030 2 d |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Dumli |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 5000 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Lug'z |
| Turi: | Yarim - kuchlar |
| Birlik og'irligi: | 0.001682 o |
Issiq teglar: L130-309000w21, Xitoy L130-309000w2000w2000w2000w2000vucations, etkazib beruvchilar, zavod
Oldingi:L130-4090HA30000b1
Keyingi2:L130-5080he1400001
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







