
Ta'rif
Luxon Sounplus 5050 - bu yuqori kuchli mustahkamlangan, bu kichik yorug'lik chiqaradigan sirtli (LES) bo'lgan 5050 sirtni o'rnatish paketini ishlatadi. Luxon Sounplus 5050 darajasi 85 darajadan 85 darajagacha bo'lgan mkmol / j va 90 kilogramm va 90 kilogrammga mo'ljallangan, bu 85 darajaga mo'ljallangan.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Bog'dorchilik Letkazing |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 2020 (5050 metrika) |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 5000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 655 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 116 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 640 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 6 V |
| Quvvat reytingi: | 3.8 W |
| Uzunlik: | 5 mm |
| Kengligi: | 5 mm |
| Balandligi: | 0,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 4.55 mm x 4.55 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Yumaloq kvartira |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | Luxon Sunplus 5050 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Dumli |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Lug'z |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
Issiq teglar: L150-508050050060008H0, Xitoy L150-50805005006000600600060060006.000.000 MA'LUMOTLAR, Yetkazuvchilar, zavod
Oldingi:L150-40805006000H0
Keyingi2:Lx18-p127-3
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







