
L1C1-RED1000000000
Bitta rangli LEDlar LUXEON C rangli chiziq, qizil 624nm-634nm
Ta'rif
LUXEON C Color Line - bu rangli va oq rangli LEDlarning optik jihatdan rivojlangan portfeli. Ranglarni benuqson aralashtirish uchun moʻljallangan LUXEON C Color Line barcha ranglar uchun bitta fokus uzunligiga ega boʻlib, ikkilamchi optikadan izchil nurlanish naqshlarini taʼminlaydi va optik samaradorlikni oshiradi. Past gumbazli dizayni bilan u yorug'lik ekstraktsiyasini yaxshilash bilan birga samarali manba hajmini kichik saqlaydi. Ranglarni silliq aralashtirish va maksimal zarba berish uchun mo'ljallangan LUXEON C Color Line arxitektura, ko'ngilochar va favqulodda vaziyatlarda avtomobillarni yoritish ilovalari uchun optimal LED yechimidir.
| Mahsulot atributi | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Lumileds |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangli LEDlar |
| RoHS: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Qizil LEDlar |
| O'rnatish uslubi: | SMD/SMT |
| Paket / quti: | SMD-2 |
| To'lqin uzunligi/rang harorati: | 634 nm |
| Yoritish rangi: | Qizil |
| Yorug'lik oqimi/radiatsiya oqimi: | 35 lm |
| Agar - Yo‘naltiruvchi joriy bo‘lsa: | 350 mA |
| Vf - Oldinga kuchlanish: | 2 V |
| Ob'ektiv rangi: | Rangsiz |
| Ob'ektiv o'lchamlari: | 2 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffofligi: | Toza |
| Seriya: | LUXEON C |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | Lumileds |
| Balandligi: | 1,35 mm |
| LED hajmi: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Uzunlik: | 2 mm |
| Maksimal ish harorati: | + 120 C |
| Minimal ish harorati: | - 40 C |
| Mahsulot turi: | Bitta rangli LEDlar |
| Zavod paketi miqdori: | 1000 |
| Pastki toifa: | LEDlar |
| Savdo nomi: | LUKSEON |
| Turi: | Bitta rangli LEDlar |
| Ko'rish burchagi: | 162 daraja |
| Kengligi: | 2 mm |
| Birlik og'irligi: | 0,015072 oz |
Issiq teglar: l1c1-red1000000000, Xitoy l1c1-red1000000000 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







