
C13236_sandra-12-s
LED linzalar va anjumanlar Lens Armay Le 71.4x173mm d
Ta'rif
Sandra-12-s ~ 14 daraja nuqta nuri
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Ledil |
| Mahsulot toifasi: | LED LENSES va ASLANLAR |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot turi: | LED linzalarlari |
| Turi: | Lens Array |
| Foydalanish uchun: | Cree, lmailed, Nichiya, OSRAM |
| Diametri: | 67 mm |
| Qadoqlash: | Patnis |
| Brend: | Ledil |
| Rang: | Aniq |
| Balandligi: | 11.1 mm |
| Shakl: | Aylana |
| Zavod to'plami soni: | 18 |
| Ostturky: | LED yoritmasi |
| Birlik og'irligi: | 0.694897 oz |
Issiq teglar: C1326_sandra-12-S, Xitoy C13236_Sandra-12-12 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika
Oldingi:F13671_ange - linza linzalari
Keyingi2:C14724_HB-2x2-www
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







