
Ta'rif
Leatil bog'dorchilik linzalari o'simliklar uchun yoritish uchun bir qator dizayn yondashuvlarini olib keladi. Leatil bog'dorchilik linzalari kvadrat, yumaloq, to'rtburchaklar va ko'p {{1} ügzalar, shuningdek anjumanlar, linza massivlari va paketlar kiradi. Ushbu qurbonliklar spektral tarkibni nazorat qiladi, foydalanuvchilarga tashqi ko'rinishlar va o'sish bosqichlariga asoslangan o'simliklarning ehtiyojlariga mos keladigan ehtiyojlarga mos keladi.
Ushbu linzalar yorug'lik yo'nalishini engillashtiradi, natijada yuqori ppfd (Fotosintetik Flux zichligi) yuqori hosilni nishonga tushishiga to'sqinlik qiladi. Optikaga e'tibor qaratish, shuningdek, o'sish tsikllarini ham yaratishi mumkin. Linzalarning yuqori energiya samaradorligi suv sarflanishini va radion issiqlikni pasaytiradi, uzoqroq davom etadigan va kichikroq xizmat izini ta'minlaydi. Ledil bog'dorchilik linzalari issiqxonalar va vertikal dehqonchilik, shuningdek, - pikopi yonish kabi eng yaxshi yoritish ishlari uchun idealdir.
Xususiyatlari
- Spektral tarkibiy qismini mavzuga yo'naltirish uchun
- Sog'lom, unumdor o'simliklarni yaratadi
- Yuqori hosildorlik hosilini va qisqartirishni qisqartirishga imkon beradi yoki luminiriraning Gumine narxini kamaytiradi
Arizalar
- Vertikal dehqonchilik
- Issiqxonalar
- - Conopy yoritilishi
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Ledil |
| Mahsulot toifasi: | LED LENSES va ASLANLAR |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot turi: | LED linzalarlari |
| Turi: | Lits yig'ilishi |
| Foydalanish uchun: | Cree, LG Inotek, Lamiled, Nichiya, Filip, Filip, Samsung, Seul, Toshiba |
| Qadoqlash: | Patnis |
| Brend: | Ledil |
| Balandligi: | 12,2 mm |
| Uzunlik: | 173 mm |
| Zavod to'plami soni: | 36 |
| Uslub: | To'rtburchaklar |
| Ostturky: | LED yoritmasi |
| Kengligi: | 71,4 mm |
| Birlik og'irligi: | 2.224129 oz |
Issiq teglar: CS14597_HB - ix6-o, Xitoy CS14597_HB-IP-2x6-OP ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







