
Lrs -350-12
Elektr energiyasini almashtirish 348w 12v 29A 115VAC yoki 230VAC
Ta'rif
115V ni qabul qilishO'tkiryoki 230VO'tkir(Selecter-ni tanlang), barcha seriyalar 3.3V, 4.2V, 5V, 12V, 15v, 24V, 36V va 48V. {{1 {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{}}} 87.5% gacha yuqori samaradorlik xususiyatlariga ega. O'rnatilgan uzoq umr -350 +70 darajalardan to to'la yuk bilan ishlashga ruxsat beradi. Yuk ko'tarish uchun ortiqcha yukni iste'mol qilish (0.75W dan kam), -350 LRS -350 oxirgi tizimni butun dunyo bo'ylab energiya talablarini osonlikcha kutib olishga imkon beradi. O'rmonni yaxshi tutadigan -350 to'liq himoya funktsiyalari va 5G tebranish qobiliyatiga ega.
Xususiyatlari
- AC-ni kiritish uchun AC kirish diapazoni
- 300V bilan birgaO'tkir5 soniya davomida kirish
- Himoya
- Qisqa tutashuv
- Haddan tashqari yuk
- Haddan tashqari oshirib yuborish
- Ortiqcha harorat
- O'rnatilgan DC muxlisiga binoan havo sovulishi
- O'rnatilgan sovutish fani On-offni boshqarish
- 1u past profil
- 5G tebranish testida
- Quvvat sarfini yuklash<0.75W
- Yuqori ish harorati +70 darajasiga qadar
- Yuqori samaradorlik, uzoq umr va yuqori ishonchlilik
- 3- Yil kafolati
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Yaxshi |
| Mahsulot toifasi: | Quvvatni yoqish |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Kompyuterlarni almashtirish |
| 1-kanalni chiqarish 1: | 12 vdc |
| Chiqishlar soni: | 1 chiqishi |
| Chiqish quvvati: | 348 W |
| Ochiq ramka \/ ilova qilingan: | O'ralgan |
| Kiritish kuchlanishi: | 90-daqiqagacha 132 ta va qisqa vaqtgacha 264 vic, 240 VDC 370 VDc dan |
| Joriy kanal 1: | 29 A |
| Sanoat: | Sanoat |
| O'rnatish uslubi: | Shassi |
| Uzunlik: | 215 mm (8.465) |
| Kengligi: | 115 mm (4.528) |
| Balandligi: | 30 mm (1.181) |
| Seriya: | Lrs -350 |
| Tasdiqlash: | Ul 60950-1 |
| Brend: | Yaxshi |
| Muvofiqlik: | Ul 60950-1 |
| Kirish chastotasi: | 47 Hz 63 Hz |
| Izolyatsiya kuchlanishi: | 3 kV |
| Yuklarni boshqarish: | Tartibga solingan |
| Mahsulot turi: | Quvvatni yoqish |
| Zavod to'plami soni: | 30 |
| Ostturky: | Quvvat ta'minoti |
| # Italses: | Lm 350-10 BM2 lm 350-20 B12R2 lm 350-22 B12R2 |
| Birlik og'irligi: | 1.543 funt |
Issiq teglar: LRS -350-12, Xitoy LRS -350-12 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrika
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







