
SDR -240-24
Din temir yo'lini etkazib berish 240w 24v 10a w \/ PFC funktsiyasi
Ta'rif
MEAN WELL 240W DIN Power Supplies are single output industrial power supplies that feature a built-in active PFC function (PF>0. 93); 93% samaradorlik va kam quvvatni buzish; Qisqa aylanish, haddan tashqari yuk, kuchlanish va haroratdan oshgan holda; o'rnatilgan doimiy ravishda cheklangan ohangda; va 150% cho'qqini ko'tarish qobiliyati. O'rtacha yuqori 240w elektr ta'minoti erkin havo konvektsiyasi tomonidan soviydi va DIN RALIT TS -35}}}} {}}}}}} {}}}} {}}}}} {75 yoki 15 ga o'rnatilishi mumkin.
Xususiyatlari
- Yuqori samaradorlik 94% va kam quvvatni buzish
- 150% cho'qqini ko'tarish qobiliyati
- Built-in active PFC function, PF>0.93
- Qisqa tutashtirish \/ ortiqcha yuk \/ kuchlanish \/ haroratni haroratni himoya qilish
- Bepul aviakompaniya bilan sovutish
- Din Rael Ts -35}}}}}} \/ 15 yoki 15 ga o'rnatilishi mumkin
- Ul 508 (sanoat nazorati uskunalari) tasdiqlandi
- En 61000-6-2 (en {{{{{{{{{{{{{{{{}}) Sanoat immuniteti darajasi
- O'rnatilgan DC OK orqali aloqa
- 100% to'liq yukni sinash
- 3 yillik kafolat
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Yaxshi |
| Mahsulot toifasi: | Din temir yo'l ta'minoti |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Kompyuterlarni almashtirish |
| Kirish turi: | 1- fazasi \/ bitta bosqich |
| Chiqish quvvati: | 240 W |
| Kiritish kuchlanishi: | 88 Valx, 124 VDC 370 VDC dan 27 VD Mc gacha |
| Chiqishlar soni: | 1 chiqishi |
| 1-kanalni chiqarish 1: | 24 vdc |
| Joriy kanal 1: | 10 A |
| Sanoat: | Sanoat |
| Uzunlik: | 113,5 mm (4.469) |
| Kengligi: | 63 mm (2.48) |
| Balandligi: | 125,2 mm (4.929) |
| Seriya: | SDR -240 |
| Brend: | Yaxshi |
| O'rnatish uslubi: | Din temir yo'l turi |
| Mahsulot turi: | Din temir yo'l ta'minoti |
| Zavod to'plami soni: | 12 |
| Ostturky: | AC-DC quvvat manbai |
| # Italses: | 240-23 B24 LICF 240-23 B 240-10 B24R2 |
| Birlik og'irligi: | 2.271 funt |
Issiq teglar: SDR -240-24, Xitoy SDR -240-24 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrikalar
Oldingi:NRR -120-24
Keyingi2:Lrs -150-36
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







