
L2C4-4090-L04E1200
White LED Whits White 4000 K 9000-CRI, Luxon CX plyus
Ta'rif
Lyukson CX Plack CALda 1,00 dan 7000 gacha lumendda standart oyoq izi bilan qoplangan oltita mahsulot mavjud. Sanoati tufayli termal qarshilik va mustahkam substrat materiallari, Lyukson CX plyuzi salonlari salqin va samaraliroq armaturalarga imkon beradi. Lyukson CX va CAB tez va tezkor dizayn uchun - - uchun mavjud option, qisqichlar va hujjatlarni saqlab qolish uchun.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Yuk tashish cheklovlari: |
Mouser ushbu mahsulotni sizning mintaqangizda sotmaydi. |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq boshoq olib boradi |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 7070 (1818 metrik) |
| Yorug'lik rang: | Neytral oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 4000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 1845 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 90 |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 450 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 34.8 V |
| Uzunlik: | 17,85 mm |
| Kengligi: | 17,85 mm |
| Balandligi: | 1,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | Luxon CX plyus |
| Qadoqlash: | Nayza |
| Brend: | Dumli |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 100 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Lug'z |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
Issiq teglar: L2C4-4090-L04E1200, Xitoy L2C4-4090-L04E1200 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
Oldingi:L150-40705006000S0
Keyingi2:L130-5780002011001
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







