
Ta'rif
Lyukheon 3020 - bu - ning birinchi va yagona issiq - rangi 85 darajadan yuqori lumen va ANSI rangga rioya qilish va ANSI rangga rioya qilish 85 daraja. Chaqiriqlar tizimli va ishonchli lampochkalar va lampalar bilan ommaviy dizaynlar va LM / $ va issiq rangli maqsadli etakchi loyihalarni soddalashtirish orqali ommaviy ishlab chiqarish va lampalar bilan ommaviy ishlab chiqarishga imkon beradi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 3020 |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 5700 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 49 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 110 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 120 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 3.05 V |
| Quvvat reytingi: | 360 mw |
| Uzunlik: | 3 mm |
| Kengligi: | 2 mm |
| Balandligi: | 0,52 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 2.6 mm x 1,6 mm |
| Ob'ektiv shakli: | To'rtburchaklar |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | Luxon 3020 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Dumli |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 5000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Lug'z |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Birlik og'irligi: | 0.003120 oz |
Issiq teglar: L130-5780002011001, Xitoy, Xitoy L130-578002011001 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
Oldingi:L2C4-4090-L04E1200
Keyingi2:L150-5780502400000
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







