
Ta'rif
Lyukhi Hl2X - bu ko'chajon va ajoyib dafnagiroq kabi sanoat dasturlari va sanoat dasturlari uchun yaratilgan kuch va sanoat dasturlari uchun mo'ljallangan kuchli emitent yuqori {{1} To'plam ustunlikdan yoki atrof-muhitdan qat'i nazar, ustunlik, rang barqarorligi va uzoq umr ko'rish uchun mo'ljallangan. Luxon HL2X 3535 stolidan 3 stripipe izi bilan sanoat standartiga foydalanadi. Ushbu moslashuv boshqa o'xshash platformadan yaxshiroq ijro etish uchun Luxon Hl2xni samarali va soddalashtirishga imkon beradi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 1414 (3535 metrika) |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 306 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 700 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.83 V |
| Quvvat reytingi: | 2 W |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Balandligi: | 2.27 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 85 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.15 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Suv aniq |
| Seriya: | Luxon Hl2x |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Dumli |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
Issiq teglar: L1HX-3070200000000, Xitoy l1hx-307020000000000 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
Oldingi:L130-3580003000W21
Keyingi2:L1T2-3090300000000
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







