
L150-3080502400000
Oq LED White 3000 k {{1} {{1} {{1} {lyukheon 5050
Ta'rif
Luxon Sounplus 5050 - bu yuqori darajadagi elektrchanne paketini (Luxson Sockplus) 5050 dan 6500 va 80, 80 yoshgacha bo'lgan va 90. LED . . . . . . {{}} . {}} {{}} .
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Bog'dorchilik Letkazing |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 2020 (5050 metrika) |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 595 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - KrI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 116 daraja |
| Agar - oldinga siljish: | 160 m |
| Vf - oldinga yo'naltirilgan kuchlanish: | 24 V |
| Quvvat reytingi: | 3.8 W |
| Uzunlik: | 5 mm |
| Kengligi: | 5 mm |
| Balandligi: | 0,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 4.56 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Yumaloq kvartira |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | Luxon Sunplus 5050 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | Dumli |
| LED hajmi: | 5 mm x 5 mm |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Lug'z |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Birlik og'irligi: | 286.873 mg |
Issiq teglar: l 150-3080502400000, Xitoy l {{1} 150-3080502400000 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrikalar
Oldingi:L 128- PR 00 ca3500000
Keyingi2:L 130-27800 BhV00001
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







