
Xtewt - e0-0000000000E1
White LED White 6500 k min - CRI XLAMP XTAEAWT
Ta'rif
Dircatsion, Yuqori - lumen dasturlari, yopiq va chambarchas bog'langanligi, XLAP® XP - -} evaziga yuqori ko'rsatkich va sanoat standart XP / XP / XP oyoq izi yuqori ko'rsatkich va yuqori darajadagi ishonchliligini etkazib beradi. XT -} LED XT / XP platformasining afzalliklari va 3,45 mm x 3,45 mm x.45 mm x.45 mm va bozorni bozorga qisqartirish uchun ekotizimlar mavjud. XT - LED qirollik ko'k va oq rangda mavjud. XT - e Oq LED yuqori samarali imtiyozli tanlovni taklif qiladi. Ushbu hujjatda oq XT - ning samarasini hisobga olgan holda oq xt. Standart va yuqori samaradorlik shartlari yuqori samarali samaradorlikning yuqori salohiyatining natijalarini farqlash uchun zarur bo'lganda, yuqori effektli variantsiz.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 1414 (3535 metrika) |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 6500 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 156 lm |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 350 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.77 V |
| Quvvat reytingi: | 1 W |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Balandligi: | 2.36 mm |
| Ishlash harorati: | + 150 C |
| Ob'ektiv rang: | Sariq |
| Lensning o'lchamlari: | 3.06 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Crining LET |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Turi: | Kam quvvatli LED ledi |
Issiq teglar: xteawt-e0-0000-000000ke1, China xteawt-e0-0000-000000ke1 manufacturers, suppliers, factory
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







