
Xppawt-h 0-0000-0000 U50dt
Oq LED White 7000 k {{1 {1} 65- CAN, XLAMP XPppawt
Ta'rif
XLAP® XP-P LED juda kichik LES dan maksimal darajadagi mavjud bo'lgan xp-pight . xlp-peshtoqlarini engillashtirish va uzoqroq xlempni olib tashlaydi, chunki oldingi haroratning yuqori chegaralari va a'lo darajada Oltingugurtga chidamlilik . XP-P XP-peshaniqlar, shu jumladan ekstremalning ekstremal darajasini, shu jumladan professional, arxitektura va ko'ngilochar . {}}
XUSUSIYATLARI
• Ansi bilan mos keladigan xromomatik idishlar
• Maksimal drayver oqimi: 3000 m
• Kam termal qarshilik: 2.3 daraja / w
• Keng ko'rish burchagi: 115 daraja
• 30 ºC / 85% RH gacha bo'lgan cheksiz pol hayoti
• Xaridi - JEDEC J-STD -020 c
• Elektr neytral issiqlik yo'li
• Rohs va unga mos keladi
Al® tan olingan komponent (E349212)
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd -2 |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 7000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 360 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - KrI: | 65 |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - oldinga siljish: | 1 A |
| Vf - oldinga yo'naltirilgan kuchlanish: | 3.58 V |
| Quvvat reytingi: | 3.5 W |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Balandligi: | 0,75 mm |
| Ishlash harorati: | + 85 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.45 mm x 3.45 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Kvadrat |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Suv aniq |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Crining LET |
| Konfiguratsiya: | Yolg'iz |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
Issiq teglar: XPPPAWT-H 0-0000-0000 U50dT, Xitoy xppawt-h 0-0000-0000 U50dT ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilar, zavodlar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







