
Ta'rif
XLAP® XP - LED -} Lumen yoritgichlari uchun optimallashtiriladi, u yo'lning, ko'chma va bog'dorchilik kabi jiddiy va optik nazorati juda muhimdir. Kirish va tasdiqlangan 3.45-mm XP platformasi optik va tizim ekofilmi mavjud, ular yoritish ishlab chiqaruvchilariga ularning dizayn jarayonini soddalashtirish va bozorga qisqartirishni imkon beradi.
XP - LED} LED LED} LED LED va ikki xil oq va qirollik ko'k versiyalari mavjud: standart & s liniyasi. XP -}} g3 rasmida S Lince versiyasida mavjud. Oq standart versiyasi - - Class Class Class-21 umrbod va vaqt o'tishi bilan rang barqarorligini ta'minlaydi. Oq, qirollik ko'k va fototasg'irli qizil ranglar, eng yaxshi - ISHLAB CHIQARILMAYDI. Ushbu qator versiyalari bilan Cream Leit Lead LED texnologiyasini, u umumiy va bog'dorchilik yorituvchi ilovalari uchun optimallashtiriladi, bu erda sensorlar va kommutatsiya keng tarqalgan.
Ushbu hujjatda oq, qirollik ko'k va fotosuratlar oq, qirollik ko'k yoki fotosurat qizil xp - - -} - -} - -} -} - -} ni o'z zimmasiga boshlaydi. Standard va S liniyasining Standart XP -} -}} -}} -}} -}}}}} ning statistika natijalarini farqlash uchun zarur bo'lganda ishlatiladi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Qizil LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd-2 |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 645 nm |
| Yorug'lik rang: | Foto qizil |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 525 mw |
| Agar - Oldinga intiling: | 350 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 1.87 V |
| Quvvat reytingi: | 3 W |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.06 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Suv aniq |
| Seriya: | XPAMP XP - G3 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Crining LET |
| Konfiguratsiya: | Yolg'iz |
| Balandligi: | 2.26 mm |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 125 daraja |
| Kengligi: | 3.45 mm |
Issiq teglar: XPGDPRD - - 0000-00G01, Xitoy XPGDPR-LS-0000-001 Ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







