
XPebWT-H 1-0000-00 CE5
White LED White 4000 k {{1 {1} {{1} {xlamp xpebwtwt
Ta'rif
XP-G ld-geshittirishga o'xshash lumen chiqishi {{32} ning kichik optik manbaiga o'xshash, XLABE XP-E2 LED ning kichik optik manbasi - Maksning kichik optik manbai, .
XUSUSIYATLARI
• salqin oqda mavjud
• 25 darajadan oshgan
• Maksimal drayver oqimi: 1.5 a
• Kam termal qarshilik: 5.8 daraja / w
• Keng ko'rish burchagi: 125 daraja
• Cheksiz zamin hayoti 30 daraja / 85% RH
• Xarid qilish mumkin bo'lgan - JEDEC J-STD-020C mos keladigan
• Elektr neytral issiqlik yo'li • Rohs muvofiq
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| Yorug'lik rang: | Neytral oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 4000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 100 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - KrI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 110 daraja |
| Agar - oldinga siljish: | 350 m |
| Vf - oldinga yo'naltirilgan kuchlanish: | 2.93 V |
| Quvvat reytingi: | 1 W |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Balandligi: | 2.26 mm |
| Ishlash harorati: | + 85 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.06 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Suv aniq |
| Seriya: | Xpebwt |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Crining LET |
| Konfiguratsiya: | Yolg'iz |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Xlamp |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Birlik og'irligi: | 0.003527 oz |
Issiq teglar: XPebWT-H 1-0000-00 CE5, Xitoy xpebt-h 1-0000-00 CE5 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar, zavodlar
Oldingi:XPGBWT -01-0000-00 FC2
Keyingi2:Xpebtt -01-0000-00 y80
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







