
Ta'rif
KVM Celmm1.tg oslon Koost Hm yaxshi issiqlik xatti-harakati uchun eng so'nggi paketda so'nggi chip ishlab chiqarish qobiliyatini o'z ichiga oladi. LED 255 CD / MMM gacha bo'lgan yuqori lug'at va baland yorqin oq rang bilan ajralib turadi. Shuning uchun bu LED juda mos keladi, chunki Ultra - Sim Simmap dizaynlari uchun juda mos keladi.
Arizalar
- Dinamic Oldinga yoritish
- Statik forma yoritish
Xususiyatlari
- Paket: keramik to'plami
- Chip texnologiyasi: Ux: 3
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
- Rang: CX= 0.325 Cy=0.345 ACC. 1931 yil (● Oq)
- Korrolyiya shiyvasi: 3a
- MASSULLAR: AEC - masihiy Qusad - - - - Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- burchak ostida rang: Passus 3.7.2.1 qo'shimcha qo'shimcha taklif 7-sonli ECE REG . 128
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Yorug'lik rang: | Oq |
| Yorqin qizg'inlik: | 133 CD |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 410 lm |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 1.5 A |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 3.41 V |
| Quvvat reytingi: | 5.1 W |
| Uzunlik: | 1,9 mm |
| Kengligi: | 1,5 mm |
| Balandligi: | 0,73 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 135 C |
| Seriya: | Kvelm11.tg |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Malaka: | AEC - Q102 |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 4000 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Osmon |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| # Italses: | Q65113A0743 |
Issiq teglar: kvmm1.tg - - {{8} - - - - - - - -333 -
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







