
Q9LR35.PM - M4N3-XX57-1
Ph=210 ... 310 lM, 3000 k (= 180 maga)
Ta'rif
OSCONIQ® S 50 sath q9lr35.pm DLC Premium umr bo'yi bo'lgan 5050 LED versiyasi yuqori 5050 ta liniyani qo'shadi. Ushbu Oosk tilidagi 5050 etakchi paketni tashqi ko'rinishdagi professional yoritish uchun muvofiqligini yanada oshiradigan yuqori darajada korroziya himoyasi bilan mustahkamlikni olib keladi.
Arizalar
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: Oq SMT to'plami, rangli tarang
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
{- Rang harorati: 1800k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), R9: -5 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- luminter oqimi: . 234 lm @000 k
- Yorug'lik samarasi: {{1} @ @000 k tip
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| Yorug'lik rang: | Oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 210 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 180 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 5.45 V |
| Uzunlik: | 5 mm |
| Kengligi: | 5 mm |
| Balandligi: | 0,75 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Lensning o'lchamlari: | 4.6 mm x 4.6 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Kvadrat |
| Seriya: | Ooskiq S550 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| 1500 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Oosklik |
| Turi: | Yuqori samaradorlik |
| # Italses: | Q65113A9318 |
Issiq teglar: GW Q9LR35.PM - M4N3 - XX57-1, Xitoy GW Q9LR35.pm-m4n3-xx57-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, etkazib beruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







