
Gw pusra2.hw - s7t3-m6-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 mkmol / s (agar= 700 maga)
Ta'rif
OSCONIQ ™ p 3737 (2W) GW PUSBRA2.HW yangi Chip texnologiyasi va yangi avlodni yangilash, yuqori darajadagi ishlab chiqarish, yuqori darajadagi va uzoq umr yo'ldoshi. Uchta to'lqin uzunligida yuqori samarali qizil qizil ranglar mavjud, oila sizning bog'dorchilikingiz spektri ehtiyojlari uchun dizayn va yuqori moslashuvchanlik uchun besh rangni taklif qiladi.
Arizalar
- Qishloq xo'jaligi va bog'dorchilik
- o'yin-kulgi
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: smd epoksi paketini kremniy bilan o'rash
- ESD: 8 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja
{- yoritilgan Flux (@ 700ma):. 1168 MW @ 85 daraja (m3 ibn)
- Yaponiy samaradorlik (@ 700ma): . 59.0% @ 85 daraja (m3 ibn)
- FLUX (@ 700ma): . 5.15 mkmol / s @ 85 daraja (m3 ibn)
- Flux effekti (@ 700ma): . 2.60 mkmol / j @ 85 darajadagi (m3 ibn)
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| Yorug'lik rang: | Oq |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 1123 mw |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 700 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.83 V |
| Quvvat reytingi: | 2 W |
| Uzunlik: | 3.7 mm |
| Kengligi: | 3.7 mm |
| Balandligi: | 2.37 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 125 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.7 mm x 1,62 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | P3737 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| 3000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Oosklik |
| Turi: | Yuqori quvvatli LED |
| # Italses: | Q65115A0343 |
Issiq teglar: gw pusra2.hw {{1} {{{{{{6} {{6} {Xitoy gw pusra2.hw-m6-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







