
Gw p9lr38.pm - m3m8-xx51-1
Ph=200.0 ... 260.0 lM, 6500 k (= 45 maga)
Ta'rif
Duris® S 5050 GW P9LR38.PM So'nggi Duris® S 50 5050 avlodi DQC mukofotining umrbod yutuqlari bilan birgalikda samarali samaradorlikni taklif etadi. Bu 5050 etakchi paket mijozlarga yuqori samaralashish va tashqi ko'rinishi uchun luminire dizaynini eng samarali echimni taqdim etadi; Yuqori - Bays, Ko'cha chiroqlari, tuman chiroqlari, toshqin chiroqlari.
Arizalar
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: Oq SMT to'plami, rangli silikon qatronlari
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
{- Rang harorati: 2200k - 6500 k
-}} crri: 70 (min.), 72 (To'g'ri.), R9: -5 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- luminter oqimi: . 219 lm @000 k @ 25 daraja
- Yorug'lik samarasi: {{1} @000 k @000 k @ 25 diplom
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| Yorug'lik rang: | Oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 6500 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 200 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 45 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 22 V |
| Uzunlik: | 5 mm |
| Kengligi: | 5 mm |
| Balandligi: | 0,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Lensning o'lchamlari: | 4.55 mm x 4.55 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Kvadrat |
| Seriya: | Duris S550 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| 2000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Duris |
| # Italses: | Q65115A0131 |
Issiq teglar: gw p9lr38.pm - m3M8 - XX51-1, Xitoy GW P9LR38.PM-M3M8-XX51-1 NAZORATLAR, M3LM8-XX51-1 Zambaho ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







