
Gw p9lr37.pm - l9m5-xx510-1
Ph=170.0 ... 230.0 lm, 2200 k (= 180 maga)
Ta'rif
Duris® s 5050 GW P9LR37.PM So'nggi Duris® S 50 5050 avlod DQC Premium umrining yutuqlari bilan birgalikda ta'sirchan samaradorlik amaliyotini taklif qiladi. Bu 5050 etakchi paket mijozlarga yuqori samaralashish va tashqi ko'rinishi uchun luminire dizaynini eng samarali echimni taqdim etadi; Yuqori - Bays, Ko'cha chiroqlari, tuman chiroqlari, toshqin chiroqlari.
Arizalar
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: Oq SMT to'plami, rangli silikon qatronlari
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
{- Rang harorati: 2200k - 6500 k
-}} crri: 70 (min.), 72 (To'g'ri.), R9: -5 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM)
- luminter oqimi: . 219 lm @000 k @ 25 daraja
- Yorug'lik samarasi: {{1} @000 k @000 k @ 25 diplom
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| Yorug'lik rang: | Oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 2200 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 170 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 180 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 5.53 V |
| Uzunlik: | 5 mm |
| Kengligi: | 5 mm |
| Balandligi: | 0,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Seriya: | Duris S550 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| 2000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Duris |
| # Italses: | Q65115A0120 |
Issiq teglar: GW P9LR37.PM - {{}} XX510-1, Xitoy GW p9lr37.pm-l9m5-xx510-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







