
Ta'rif
Duris® E 2835 GW JTLPS1.Km 2835 tagacha bo'lgan 2835 ta LED versiyasi tomonidan 2835 ta LED versiyasi dastur va tizim darajasida raqobatbardosh qiymatni ta'minlaydi. Duris® E 2835 CRI90 yaxshi samaradorlikni ta'minlaydi va CRI80-ni yakunlaydi. Bu yorug'lik sifatiga ega bo'lgan holda energiya samaradorligini tartibga solishni qo'llab-quvvatlash juda muhimdir.
Arizalar
- insuor yoritish
Xususiyatlari
- Paket: Oq SMT to'plami, rangli silikon qatronlari
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
{- Rang harorati: 2700k - 6500 k
-}} CRI: 90 (min.), 92 (To'g'ri.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 2-sinf)
- luminter oqimi: . 36.8 lm @000 k
- Yorug'lik samarasi: {{1} @ @000 k tip
- 1MA dan past haydash oqimida barqaror VF chuqur xiralashgan
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | √ |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd-2 |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 2700 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 37.5 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 90 cri |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 65 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.73 V |
| Uzunlik: | 3.2 mm |
| Kengligi: | 2.77 mm |
| Balandligi: | 0,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Ob'ektiv shakli: | To'rtburchaklar |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Konfiguratsiya: | Yolg'iz |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Zavod to'plami soni: | 10000 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| # Italses: | Q65113A7072 |
Issiq teglar: gw jtlps1.km-h3h6-xx58-1-g, China gw jtlps1.km-h3h6-xx58-1-g manufacturers, suppliers, factory
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







