
GW JTLMS3.M - G9H1-XX57-1-60-R33
LED yoritgichlar dvigatellari modullari
Ta'rif
Duris® E 2835 GW JTLT3.EM 2835-sonli standart 2835 ta LED versiyasi dasturiy ta'minot va tizim darajasida raqobatbardosh qiymatni ta'minlaydi. Duris® E {2835 0.2 Softline Compial moslashuvchan va keng nurli burchakni kompakt formatga (2,8 mm x 3,5 mm) birlashtiradi. Ushbu mahsulot moslashuvchan chiziqlar umumiy yorug'lik dasturiga mos keladi. Duris® E 2835 hech qachon tizim darajasidagi ijrosi bilan ta'sir qilmaydi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 2.5 mm x 3.5 mm |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 25 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 60 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 3.15 V |
| Quvvat reytingi: | 180 mw |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 100 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Ob'ektiv shakli: | To'rtburchaklar |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | Gw jtlms3 |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 200000 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Duris |
| Turi: | Yarim - kuchlar |
| # Italses: | Q65113A6703 |
Issiq teglar: gw jtlms3.em-g9h1-xx57-1-60-r33, China gw jtlms3.em-g9h1-xx57-1-60-r33 manufacturers, suppliers, factory
Oldingi:Ls m67F - U1V1-1-20-r18-z
Keyingi2:GW JTLMS1.EM - GWW4-XX52-160
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







