
Gw jcleps2.em - h2h8-xx57-1---------
Ph=30.0 ... 40.5 lM, 3000 k (= 65 maga)
Ta'rif
Duris ® E 3 GW Jclps2.em (Gen 2)
Yangi avlod - 2 duris® e 3 - - mos keladigan faktorda yuqori samaradorlik va yuqori oqimni uyg'unlashtiradi (3.0 mm x 1,4 mm). Chirichli yoritish, shuningdek ingichka yoritilgan dasturlar kabi bir xil bir hil yoritish bo'yicha dasturlar uchun juda mos keladi.
Arizalar
- maydon chiroqlari
- Yengil yoritgichlar / diqqat markazlari
- Chirichrin rezofitlari
- kayfiyat yoritish
- Chop etish uchun stol chiroqlari
Xususiyatlari
- Paket: Oq SMT to'plami, rangli silikon qatronlari
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
{- Rang harorati: 2700k - 6500 k
-}} crri: 80 (min.), 82 (Tavsiya.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 2-sinf)
- luminter oqimi: . 33.7 lm @ 4000k
- Yorug'lik samarasi: {{1} @ @ @000k
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | |
| To'plam / ish: | 3014 |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Yorqin qizg'inlik: | 9.08 CD |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 27,5 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 65 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.85 V |
| Quvvat reytingi: | 200 mv |
| Uzunlik: | 3.03 mm |
| Kengligi: | 1,35 mm |
| Balandligi: | 0,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 100 C |
| Seriya: | GW Jclps2.em |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| 10000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Duris |
| Turi: | Kam quvvatli LED ledi |
| # Italses: | Q65112A8955 |
Issiq teglar: gw jclps2.em-h2h8-xx57-1-2, China gw jclps2.em-h2h8-xx57-1-2 manufacturers, suppliers, factory
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







