
GW J9LLHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 aw-1
Ko'p - Rang juda qattiq kri bilan qattiq to'lqin uzunligi
Ta'rif
Duris ® E 505 GW J9LHS2.4M
Bu 5050 rgbw qurilmasi AMS OSRAM-dan umumiy yoritish uchun 1 ta rangli paketda. Unda sanoat moslashishi va shakllari omili xususiyatlari va mijozlar uchun ishonchliligini va'da qilmoqda. Har bir chipni eng yaxshi moslashtirish ranglari variantini qattiq to'lqin uzunligi va rangini yaxshi bir hillik uchun rang berish bilan birlashtiradi.
Arizalar
- Atrof-muhit yoritish
- o'yin-kulgi
- Uy va qurilish avtomatlashtirish
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
- robotexnika
Xususiyatlari
- Paket: ko'p - Rangli ranglar
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
{- Rang harorati: 3000k - 5700 k
- CRI: 82 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 2-sinf)
- Sanoat standarti: Roh va etib boradi
- Yorqin qizg'inlik: . 15000 MCD @ 3000K
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Multi - ranglar |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | RGBW LED |
| To'plam / ish: | 2020 (5050 metrika) |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 38,9 lm |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 100 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Quvvat reytingi: | 210 MVt, 300 MVt, 310 MVt, 290 MVt |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Balandligi: | 11 mm |
| Uzunlik: | 50 mm |
| Yorqin qizg'inlik: | 13 CD |
| Ishlash harorati: | + 85 C |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Mahsulot turi: | Multi - ranglar |
| Seriya: | J9lhs2.4m |
| 1000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Duris |
| Turi: | Kam quvvatli LED ledi |
| Kengligi: | 50 mm |
| # Italses: | Q65113A4660 |
Issiq teglar: GW J9LHS2.4M - c0c 7-2+35+13+30 - 7-2+35+13+30 7-2+35+13+30 7-2+35+13+30 7-2+35+13+30} aw-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar, zavodlar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







