
Gw dracte2.ec - htjp-5l7n-1
Ph=39 ... 48 lM, 4000 k (= 100 maga)
Ta'rif
Gw DACA2.EC OSCONIQ ® p 226
Yuqori - - - - uzoq umr bo'yi yuqori umrbod, shuningdek, yuqori oqimlarda va yuqori moslamalar yuqori.
Arizalar
- arxitektura
- Arxitektura / Bog 'yoritish (LED & LASER)
- Tibbiy yoritma
- Fotosurat terapiyasi
Xususiyatlari
- To'plam: SMT paketi
- TUZ. Radiatsiya: 120 daraja
- rang harorati: 2700k - 6500 k
- KrI: 80 (min.), 83 (Tavsiya.), R9: 0 (min.)
- Lumen parvarish qilish: Ieena lm-80 ga muvofiq sinov natijalari mavjud
- ESD: 8 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- Luminter Flux: . 37 lm @ 3000 k
- Yorqin samaradorlik: . 130 lm / w @ 3000 k
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 1009 (2723 metrika) |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 2700 K |
| Yorqin qizg'inlik: | 10.1 CD |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 37 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 130 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 100 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.85 V |
| Quvvat reytingi: | 290 mV |
| Uzunlik: | 2.6 mm |
| Kengligi: | 2.2 mm |
| Balandligi: | 1.3 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 120 C |
| Seriya: | Gw DACA2.Ec |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| 1200 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Oosklik |
| Turi: | Kam quvvatli LED ledi |
| # Italses: | Q65112A5411 |
Issiq teglar: GW DACAPA2.EC - htjp {{}} htjp {{}} htjp {{}} htce2.ect-5l-5l-55n-5 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







