
GW CSSSRM3.PM - N8P1-XX52-1
Ph=350 ... 380 lM, 5700 k (= 700 maga)
Ta'rif
Oslon ™ kvadrat gw CSSSRM3.PM OSLON maydonining beshinchi avlodi va kuchaytirilgan harakatlari bilan. Eng ko'p ixcham - qudratli kuch, yuqori ishonchlilik, uzoq umr ko'rish va kam issiqlikka qarshi.
Arizalar
- Qishloq xo'jaligi va bog'dorchilik
- o'yin-kulgi
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: kremniy linzalari bilan skot sopol paketlari
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
{- Rang harorati: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (To'g'ri.), R9: -4 (min.)
- ESD: 8 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- luminter oqimi: . 357 lm @000 K, 85 daraja
- Yorug'lik samarasi: {{1} @ @ @000 K tip / @000 k, 85 daraja
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 1212 (3030 metrika) |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 5700 K |
| Yorqin qizg'inlik: | 107 CD |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 334 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 700 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.8 V |
| Quvvat reytingi: | 2 W |
| Uzunlik: | 3 mm |
| Kengligi: | 3 mm |
| Balandligi: | 2.02 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 125 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 2.79 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | Gw cssrm3.pm |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| 3000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Osmon |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| # Italses: | Q65113A3194 |
Issiq teglar: GW CSSSRM3.PM - N8P1 {{{} {{{}} XX CSSSSRM3.PM-N8P1-XX52-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







