
Ta'rif
OSCQiqiq® 2226 gt dumma2.13 ORNING - uzoq umr bo'yi ko'tariladi - uzoq umr bo'yi, shuningdek, yuqori oqimlarda ham yuqori oqimlarda va tepalik harorati yuqori.
Arizalar
- Arxitektura
- Arxitektura / Bog 'yoritish (LED & LASER)
- Tibbiy yoritma
- Fotosurat terapiyasi
Xususiyatlari
- Paket: SMT to'plami
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja
- ESD: 8 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- luminter oqimi: . 35.9 lm lm
- Yorug'lik samarasi: . 131 lm / w
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Mahsulot: | Yashil LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 0910 (2226 metrika) |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 525 nm |
| Yorug'lik rang: | Yashil rang |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 30,8 lm |
| Agar - Oldinga intiling: | 100 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.75 V |
| Quvvat reytingi: | 280 mV |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 1.46 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | Gt dote2.13 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Balandligi: | 1,25 mm |
| Uzunlik: | 2.6 mm |
| Yorqin qizg'inlik: | 9.48 CD |
| Ishlash harorati: | + 120 C |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| 1200 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Oosklik |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 110 daraja |
| Kengligi: | 2.2 mm |
| # Italses: | Q65113A1384 |
Issiq teglar: GT DACA2.13 - HRHT-35-JL, Xitoy GT DACTA2.13-35-QUL-3-JL ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
Oldingi:Gt jtlps1.13-kkln-25-1
Keyingi2:Gt csspm1.13-lslu-26-1-b
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







