
Ta'rif
OSCQONIQ® p 3030 QSSPA1.23 OSCONiq p 3030 rang oilasi oilaviy oilalar, yuqori ishonchlilik, uzoq umr ko'rish, kam issiqlikka nisbatan kamroq issiqlikka ega. Ixcham va tasdiqlangan 3m x 3mm paket va aniq harflar. Yuqori samaradorlik va uzoq umr ko'rish uchun talab qilinadigan talabnomalarga to'liq murojaat qilish.
Arizalar
- Qishloq xo'jaligi va bog'dorchilik
- o'yin-kulgi
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: SMD epoksi paketi
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja
- Lumen texnikasi: Ieena LM-80 ga muvofiq sinov natijalari mavjud
- ESD: 8 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- luminter oqimi: . 87 lm - lyminiters Samaratsiyasi:. 115 lm / w
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Mahsulot: | Qizil LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 1212 (3030 metrika) |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 623 nm |
| Yorug'lik rang: | Qizil |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 90,3 lm |
| Agar - Oldinga intiling: | 350 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.18 V |
| Quvvat reytingi: | 760 mw |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 2.73 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | G g gra1.23 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Balandligi: | 1.63 mm |
| Uzunlik: | 3 mm |
| Yorqin qizg'inlik: | 27.1 CD |
| Ishlash harorati: | + 125 C |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| 900 | |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Oosklik |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 130 daraja |
| Kengligi: | 3 mm |
| # Italses: | Q65113A2040 |
Issiq teglar: GR QSSPA1.23 - kQKs - R1K3-1, Xitoy g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g g gr
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







