
Gf pusi1.25-Shsk-1-1
Yagona rang yuqori quvvatli LED, uzoq qizil, bog'dorchilikni keltirib chiqardi
Ta'rif
OSCQONIQ ™ p 3737 (2W) Gf OseRamning so'nggi chechagimiz, etakchi va uzoq umr bo'yi sanoatni etkazib berish. Yangi rangni (qizil 640 nm) kiritish bilan oilaning barcha bog'dorchilikingiz spektr ehtiyojlari uchun dizayn va yuqori moslashuvchanlik uchun besh rangni taklif qiladi. OSCONIQ ™ p 3737 oilasi issiq (650 so'm), chuqur ko'k (750 nm), chuqur ko'k (730 nm), har ikkala hosilni issiqxona va vertikal fermalarga qondirish uchun to'liq spektrga ega bo'ladi.
Arizalar
- Qishloq xo'jaligi va bog'dorchilik
- o'yin-kulgi
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: smd epoksi paketini kremniy bilan o'rash
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja - - ESD: 8 kV Acc. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
{- Radiunant Flux (@ 700ma): . 901 MW @ 25 daraja; Tish . 834 MW @ 85 daraja
- Yaponiy samaradorlik (@ 700ma): . 64.1% @ 25 daraja; {{4}% @ 85 daraja
- foton flux (@ 700ma): . 5.44 mkmol / s @ 25 daraja; . 5.10 mkmol / s @ 85 daraja
- foton Flux effekti: . 3.87 mkmol / j @ 25 daraja uchun; . 3.73 mkmol / j l @ 85 daraja
- Germaniyada ishlab chiqilgan va ishlab chiqarilgan engilfilm LED Chip
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Qizil LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 3.7 mm x 3.7 mm x 2.15 mm |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 743 nm |
| Yorug'lik rang: | Qizil |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 753 mw |
| Agar - Oldinga intiling: | 700 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.06 V |
| Quvvat reytingi: | 2 W |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.6 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Aylana |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | P3737 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Konfiguratsiya: | Yolg'iz |
| Balandligi: | 2.15 mm |
| Uzunlik: | 3.7 mm |
| Ishlash harorati: | + 125 C |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| 3000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Oosklik |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 130 daraja |
| Kengligi: | 3.7 mm |
| # Italses: | Q65113A8573 |
Issiq teglar: GF pusa1.25-1-1, Xitoy gf Pusra1.25-1-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







