
Ta'rif
Oslon® pure 1414 GD vd vjlpl1.14 Oslon Pure® 1414, eng yaxshi lümen zichligidan biri, eng yaxshi samaradorlik va rangli xoliq. Oslon Pur® 1414 to'liq rangli spektr va 1800k harorat harorati bilan birga, mijozni rangli sozlash va qattiq klasterlashni ta'minlaydi. Bu sizga kerak bo'lgan spektrga erishish uchun bir-biridan bir qatorda, bir-biridan bir-biriga bog'lanishingiz mumkin.
Arizalar
- Maishiy texnika va asboblar
- o'yin-kulgi
- zavod avtomatlashtirish
- insuor yoritish
- Tibbiy yorliq
- Tashqi va sanoat yoritish
- Proektsiya va displey
- robotexnika
Xususiyatlari
- Paket: Chipni tekislash
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 1-sinf)
- yoritilgan oqim: . 650 mw Mw
- Yorliqlar . 64%
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Moviy LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 0505 (1414 metrik) |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 453 nm |
| Yorug'lik rang: | Ko'k |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 21,7 lm |
| Agar - Oldinga intiling: | 350 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.93 V |
| Quvvat reytingi: | 1 W |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 1.1 mm x 1,1 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Kvadrat |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | 1414 toza |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Balandligi: | 0,75 mm |
| Uzunlik: | 1,4 mm |
| Yorqin qizg'inlik: | 7.43 CD |
| Ishlash harorati: | + 100 C |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| 1000 | |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Osmon |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Kengligi: | 1,4 mm |
| # Italses: | Q65113A7186 |
Issiq teglar: GD vjlpl1.14-Unio-34-1, Xitoy GD VDLPlpl1.14-Unio-34-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







