
CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3
White LED White 3000 K 80-CRI, CXM-7 seriyali
Ta'rif
Xususiyatlari:
• Yuqori lümen chiqish va samaradorligi odatiy
• 720 lm, 125 lpw @ 3000k, 25ºC dan ortiq
• 780 lm, 137 lpw @ 5000k, 25ºC
• CCT oralig'idagi 2700k, 3000k, 3500k, 4000k, 5000k, 5000k, 5000k, 6500k
• 80 yoki 90 CRI min. 95 daqiqagacha. Issiq oqda
• 3 SDCM rangini o'chirish aniqligi
• Ajoyib optik emissiya bir xilligi va izchilligi bo'yicha ranglar
• uzoq vaqt davomida rang barqarorligi
• Yagona issiqlik tarqalishi uchun yuqori issiqlik o'tkazuvchanligi
• ekologik toza: rohs va mos keladi
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Luminus qurilmalari |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | - CHIP - Kengashida |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 650 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 160 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 36 V |
| Quvvat reytingi: | 5.8 W |
| Uzunlik: | 13 mm |
| Kengligi: | 13 mm |
| Balandligi: | 1.37 mm |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 7.5 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Yumaloq kvartira |
| Seriya: | Xnova |
| Qadoqlash: | Patnis |
| Brend: | Luminus qurilmalari |
| LED hajmi: | 13 mm x 13 mm 1,37 mm |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 400 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Birlik og'irligi: | 0.213004 oz |
Issiq teglar: CXM-7-30-80-3-f2-3, Xitoy CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavodlar
Oldingi:SST - 10-B-B90-N450
Keyingi2:SST - 40-WCS-F552
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







