
L1c 1- grn1000000000
Yagona rang luxeket C rang chizig'i, yashil 520nm -540 nm
Ta'rif
Luxon C rang chizig'i rangli va oq rangdagi oqim portfelidir. Ichki rangli aralashtirish uchun mo'ljallangan, luxeket C rang chizig'i barcha ranglardan izchil nurlanish naqshlarini ta'minlaydi va optik samaradorlikni oshiradi. Gumbin dizayni past bo'lgan holda, u hali ham engil qazib olishni yaxshilash paytida kichik manba hajmini oshiradi. Rangli rang aralashmasi va maksimal punch uchun mo'ljallangan, lyukson c rang chizig'i arxitektura, o'yin-kulgi va shoshilinch transport vositalarini yoritish uchun mo'ljallangan me'morchilik, o'yin-kulgi va avtoulovlarni yoritish uchun eng maqbul echimdir.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Yashil LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd \/ SMT |
| To'plam \/ ish: | Smd -2 |
| To'lqin uzunligi \/ rang harorati: | 540 nm |
| Yorug'lik rang: | Yashil rang |
| Lumine Flux \/ Radiant Flux: | 90 lm |
| Agar - oldinga siljish: | 350 m |
| Vf - oldinga yo'naltirilgan kuchlanish: | 3.05 V |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 2 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | Luxon C |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | Dumli |
| Balandligi: | 1,35 mm |
| LED hajmi: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Uzunlik: | 2 mm |
| Ishlash harorati: | + 135 C |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Lug'z |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 170 daraja |
| Kengligi: | 2 mm |
| Birlik og'irligi: | 0. 001878 oz |
Issiq teglar: L1C 1-} Crn1000000000, Xitoy L1C {{4} {{4} 1- Crn1000000000 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







