
Ta'rif
XLAP® XP-} {{- ning misli ko'rilmagan natijalarini, aniq optik nazorat qilish uchun yagona optik nazorat qilish uchun yagona o'lishning asosiy manbaini 20 foizga oshirish. XP - E2 {- asl xp - asl xp - kabi bir xil oyna, mavjud XP mijozlari uchun dizayn tsiklini qisqartirishda ko'proq lumens va / yoki katta samaradorlik bilan ajralib turadi.
XLABP XP - LED LED LED LED LED LED LED LED LED LED LED LED LED va Maksimal samaradorlik, masalan, tashqi va ko'chma, yopiq, shoshilinch, shoshilinch, avtoulov yoki me'moriy.
XP - E2 Lead Line Line Line-ni taklif qiladi. In this document, the term far red denotes the far red XP-E2 LED without regard to its efficacy. Uzun Qizil va S liniy atamalari uzoq vaqt davomida XP -} E2 Line-ning E2 liniyasining dragipative-ning durangini farqlash uchun kerak bo'lganda ishlatiladi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Moviy LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd-2 |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 485 nm |
| Yorug'lik rang: | Ko'k |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 30,6 lm |
| Agar - Oldinga intiling: | 350 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 3.1 V |
| Quvvat reytingi: | 3 W |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.06 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Suv aniq |
| Seriya: | Xpebl |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Crining LET |
| Balandligi: | 2.26 mm |
| LED hajmi: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Ishlash harorati: | + 150 C |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Xlamp |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 135 daraja |
| Vr - teskari kuchlanish: | 5 V |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Birlik og'irligi: | 0.007863 oz |
Issiq teglar: XPebl - - 0000-00Y01, Xitoy XPebbl-L1-0000-00001 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







