
Ta'rif
XLAP® XP-E2 Ortiy boshqaruvni engillashtirishning aniq optik nazorati uchun kamida 20% ni tashkil qiladi, ammo Mavjud XP uchun dizayn tsiklini qisqartirishda bir xil lümen va / yoki katta samaradorlik bilan ajralib turadi. Mijozlar .
XLABP XP-E2 LED LED yuqori chiqishi va maksimal samaradorlik, masalan, LED va Portativ, yopiq, shoshilinch va arxitektura {{2}
XP-E2 Ledi ushbu hujjatda . opsiyasini taqdim etadi, ammo uzoq Red XP-E2 liniyasining atamalari uzoq vaqtdan beri qizil va s liniyani atamalari uzoq vaqtdan uzoq vaqt ajratib oling.
XUSUSIYATLARI
• Oq, tashqi oq rangda, 80- crri,90- cri, qirollik ko'k, ko'k, yashil, qizil, qizil rangli, uzoq qirralar
• Ansi bilan mos keladigan xromomatik idishlar
• 85 daraja oq pishirilgan
• Maksimal drayv oqimi: qirol ko'k, ko'k 1.2 a, boshqalar 1,5 a
• Kam termal qarshilik: 1.4 daraja / keng tomosha burchagi: 105 daraja -140 darajasi
• Cheksiz zamin hayoti 30 daraja / 85% RH
• Xarid qilish mumkin bo'lgan - JEDEC J-STD-020C mos keladigan
• Elektr neytral issiqlik yo'li
• Rohs va unga mos keladi
Al® tan olingan komponent (E349212)
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Amber Lets |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd -2 |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 595 nm |
| Yorug'lik rang: | Kemirmoq |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 67,2 lm |
| Agar - oldinga siljish: | 350 m |
| Vf - oldinga yo'naltirilgan kuchlanish: | 2.2 V |
| Quvvat reytingi: | 3 W |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | Xpebam |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | Crining LET |
| Balandligi: | 2.26 mm |
| LED hajmi: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Ishlash harorati: | + 150 C |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Xlamp |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 130 daraja |
| VR - teskari kuchlanish: | 5 V |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Birlik og'irligi: | 0.241186 oz |
Issiq teglar: XPebam-l {{1} {{1} {{3} {{3} {{3} ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







