
XHP70B-00-0000D0D0D0BP20E3
White LED White 5000 K SRI, XLAMP XHP70B
Ta'rif
XLAMP XHP70.2 LED - eng past darajadagi eng past tizimning eng past narxi, ishonchlilik va rang izchilligi orqali eng past narxni etkazib beradigan keyingi avlod. Crining LED-da qurilgan LED LED texnologiyasi, XHP70.2 LED LOMEN zichligi, kuchlanish xususiyatlari, kuchlanish xususiyatlari, kuchlanish xususiyatlari, kuchlanish xususiyatlari va optik chiqishining bosh visuti 7.0 mm iz izida. Yangi XHP70.2 LED LPW yuqori bo'lgan XHP70 dizaynerlari uchun yuqori narxlarni ishlab chiqaruvchilarning qayta ishlash xarajatlarini bartaraf etish uchun oson kechadi. Uning yuqori martabali haroratda, shuningdek, yuqori darajadagi ishlaydigan lümen zichligi va uzoq umr bo'yi tizimning narxi pastligi yangi va innovatsion yoritish dizaynini ta'minlaydi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd-2 |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 5000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 1830 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 125 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 1.05 A |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 12 V |
| Uzunlik: | 7 mm |
| Kengligi: | 7 mm |
| Balandligi: | 4.34 mm |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | XHP70B |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | Crining LET |
| LED hajmi: | 7 mm x 7 mm |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
Issiq teglar: XHP70b-00-0000DP20E3, Xitoy XHP70B-00-000000DP20E33 Ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







