
Xbred -00-0000-000000702
CREE LED 620 - 625 NM, XLAMP XB-D seriyali
Ta'rif
XLAMP XB-D LED har qanday yoritish dasturlariga yangi avlodning ishlashi, narxi va hajmini olib keladi. Xb-D ning izlari yorug'lik aralashmasi va kontsentratsiyasi uchun zich qadoqlangan massivlar bilan kichikroq dizaynlarga ega.
XB-D Yagona oylik paketli dizaynni barcha oq va rangli konfiguratsiyalar bo'yicha bir tekisli dizaynni aks ettiradi, ulardagi ko'plab tizimlar uchun taxta va optik dizaynni soddalashtiradi. Xb-D har qanday yorug'lik dasturida, ichki va tashqi yorug'likdan me'moriy va transport yorilishiga oid har qanday yorug'lik va tashqi yoritishda tizim narxini keskin quyish uchun optimallashtiriladi.
Spetsifikatsiya
| Mahsulot atributlari | Mulk qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Yagona rangdagi |
| Rohs: | Qo'shimcha ma'lumot |
| Mahsulot: | Qizil LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd \/ SMT |
| To'plam \/ ish: | Smd -2 |
| To'lqin uzunligi \/ rang harorati: | 625 nm |
| Yoritish rangi: | Qizil |
| Lumine Flux \/ Radiant Flux: | 67,2 lm |
| Agar - oldinga siljish: | 350 m |
| Vf - oldinga yo'naltirilgan kuchlanish: | 2.25 V |
| Quvvat reytingi: | 3 W |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| seriya: | Xb-d qizil |
| To'plam: | G'altak |
| Savdo belgisi: | Crining LET |
| Yuqori: | 1.84 mm |
| LED hajmi: | 2.45 mm x 2.45 mm x 1,84 mm |
| Uzunlik: | 2.45 mm |
| Ishlash harorati: | + 150 C |
| Mahsulot turi: | Bitta rangda |
| Zavod qadoqlash miqdori: | 1000 |
| Qo'mita: | LEDlar |
| Brend nomi: | Xlamp |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Ko'rish burchagi: | 140 daraja |
| VR - teskari kuchlanish: | 5 V |
| Kengligi: | 2.45 mm |
| Birlik og'irligi: | 2.338 g |
Issiq teglar: XBrdred -00-0000-000000702, Xitoy xbred -00-0000-000000702 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, fabrikalar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







