
XBDAWT-00-000000000WECE3
Oq LED White 5000 K 80 - CRI, XLAP XB-D seriyali
Ta'rif
XLAP® XB - LED Keyingi - avlodning ishlashi, narxi va o'lchamlari barcha LED yoritgich dasturlariga olib keladi. Xb -}}}}}} iz chiptalari engil aralashtirish va kontsentratsiya uchun zich qadoqlangan qatorlar bilan kichikroq dizaynlarga ega. Xb - d umumiy harflar va barcha oq rangli konfiguratsiyalar bo'yicha yagona oyoq izi va ko'plab LED tizimlari uchun optik dizaynni soddalashtirish. Xb - d har qanday yorug'lik va tashqi yoritish uchun tizim narxini keskin kamaytirishga, me'moriy va transport chiroqlarigacha keskin pasayish uchun optimallashtirilgan.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd-2 |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 5000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 100 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 350 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.9 V |
| Quvvat reytingi: | 3 W |
| Uzunlik: | 2.45 mm |
| Kengligi: | 2.45 mm |
| Balandligi: | 1.84 mm |
| Lensning o'lchamlari: | 2.17 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Suv aniq |
| Seriya: | Xb - d oq |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Crining LET |
| LED hajmi: | 2.45 mm x 2.45 mm x 1,84 mm |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Xlamp |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Vr - teskari kuchlanish: | 5 V |
Issiq teglar: XBDDAWT-00-00000000000-00000.00000.0000000000-0000000000000000000000000000000-000000000000000000000UZ3 ISHLAB CHIQARISH
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







