
JB2016BW - p - H2770000-N0000001
White LED OFF 2700 K 80-KrI, 2016 o'lchamda, P sinf
Ta'rif
J seriya® Lee kompaniyasining Lee sanoatini uzaytirish yoritish sinfining etakchi portfeli kengroq dasturlarga olib keldi. J Series 2016 LET ingichka, ixcham paketda yuqori sifatli va ajoyib qiymatni birlashtiradi. Jasmiy 2016 yilning LET LED LET LEPTEPREKTIKALAR, masalan, chiziqli lampalar, digislar, xujumlar va panel chiroqlari kabi juda muhimdir.
XUSUSIYATLARI
Sanoat mos keladigan hajmi: 2.0 x 1,6 x 0,5 mm
• 3-V konfiguratsiyasi
• 25 darajali oqim va xronlik
• 6500 k-2200 k ansi ccts mavjud
• 80, 90 va 95 CRI mavjud
• Rohs va unga mos keladi
UL® tan olingan komponent (e495478)
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | 0806 (2016 metrika) |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 2700 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 24 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 120 dog ' |
| Agar - Oldinga intiling: | 60 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 3 V |
| Quvvat reytingi: | 180 mw |
| Uzunlik: | 2 mm |
| Kengligi: | 1,6 mm |
| Balandligi: | 0,52 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 105 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 1,75 mm x 1,35 mm |
| Ob'ektiv shakli: | To'rtburchaklar |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | JB2016B 3V P sinf |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Brend: | Crining LET |
| Namlik sezgir: | Ha |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 5000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Turi: | Yarim - kuchlar |
Issiq teglar: JB2016BTW - h2770000 - N002016BWT - N0020001, N.0000001 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, etkazib beruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







