
Cxa2520-0000-000N0HR257F
White LED Whits White 5700 K 80-kre, xlpam Cxap Cxap2520-36V
Ta'rif
XLAPT® CXA2520 LED massivida LED LED, ko'p o'lgan massivlar, ko'p tirnoqli massivlar va {{}} platformada yuqori ko'rsatkichlarni taklif etadi. XLABP bilan yoritish sinfining ishonchliligi, CXA2520 ning yagona chiqaradigan sirtlari yo'naltiriladigan va yo'naltirmaydigan yorug'lik dasturlari va luminire dizaynini yaratadi. 2 bosqichda mavjud, 3 bosqichli va 4 bosqichli ranglar va 19 mm optik manbani o'z ichiga olgan CXA2520 yangi darajadagi oqim va ushbu shakl omiliga ta'sir qiladi. CX oilasi LET Dizayn qo'llanmasi CXA2520-dan foydalanish talablari haqidagi talablar bo'yicha Laminere dizaynida muvaffaqiyatli amalga oshirilgan.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq boshoq olib boradi |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | - CHIP - Kengashida |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 5700 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 2420 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 80 |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 550 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 35 V |
| Quvvat reytingi: | 19.3 W |
| Uzunlik: | 23,85 mm |
| Kengligi: | 23,85 mm |
| Balandligi: | 1,7 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 85 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 19 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Yumaloq kvartira |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | Cxa2520 |
| Qadoqlash: | Nayza |
| Brend: | Crining LET |
| LED hajmi: | 23.85 mm x 23.85 mm x 1,7 mm |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 100 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Birlik og'irligi: | 0,566059 oz |
Issiq teglar: Cxa2520-000000000057F, Xitoy Cxa2520-0000-000000-000000XRR257F Ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







