
Ta'rif
1 - amarkerator ayol ulagich; dastak; Push-qafas cralp®; 10 mm. PIN-kod 7,62 mm; 5-qutb; 100% nomuvofiqlikni himoya qilish; 10,00 mm; engil kulrang
831 seriyali ayol ulagich / rozetkasi, 7,62 mm pitch bilan
Bu ayol ulagich / rozetka raqami 831 - 1105-bandga ega va elektr o'rnatishni ta'minlaydi. Bizning PCB ulagichlarimiz turli xil o'rnatish turlari uchun eng katta moslashuvchanlikni taklif qiladi. Bu ayol ulagich / soket o'tkazgich ulanish uchun 11 dan 13 mm gacha bo'lgan uzunlikni talab qiladi. Ushbu mahsulot qafasdagi - qafasdagi trace texnologiyasida. Kagp® ulanish texnologiyasida - {{10} ulanish texnologiyasi barcha konduktor turlarini mukammal ulanishni ta'minlaydi. To'g'ridan-to'g'ri changning qo'shilgan foydasi dirijyorlarni etarlicha kinkuralar bilan bog'laydigan, shuningdek, asboblar ehtiyojisiz temir yo'l dirijyorlari. O'lchamlar kengligi x balandlik x chuqurgi (40 x 25 x 45,7 mm). Ushbu ayol ulagich / rozetka o'tkazgich turkumga qarab 0,5 mm dan 10 mm gacha bo'lgan kombinorlar uchun mos keladi. Kontaktlar yuzasida qalay ishlatilgan. Bu ayol ulagich / rozetkachi dastak tomonidan o'rnatiladi. Wagoning "ko'p ulanish" tizimi - MCS - bu sizning arizalaringiz uchun ishonchli echimlar bilan ko'p qirrali ulagich tizimidir.
Ulanish ma'lumotlari
| Potentsiallarning umumiy soni | 5 |
| Ulanish turlari soni | 1 |
| O'lchovlar soni | 1 |
Ulanish 1
| Ulanish texnologiyasi | Qafas qisqichbaqasi -® |
| Ishlash turi | Lever |
| Qattiq konduktor | 0.5 ... 10 mm / 20 ... 8 AWG |
| Jarima {{0} {uzatuvchi dir | 0.5 ... 10 mm / 20 ... 8 AWG |
| Jarima {{0}{{2}} uzatuvchi dir; izolyatsiyalangan ferrul bilan | 0.5 ... 6 mm² |
| Jarima {{0}{{2}} uzatuvchi dir; Belgilanmagan ferrul bilan | 0.5 ... 6 mm² |
| Chiziq uzunligi | 11 ... 13 mm / 0.43 ... 0,51 dyuym |
| Qutb raqami | 5 |
| Qurilish yo'nalishi bo'yicha yo'naltirish yo'nalishi | 0 daraja |
Jismoniy ma'lumotlar
| PIN-kod | 7.62 mm / 0,3 dyuym |
| Kenglik | 40,0 mm / 1,575 dyuym |
| Balandlik | 25 mm / 0,984 dyuym |
| Chuqurlik | 45,7 mm / 1.799 dyuym |
Mexanik ma'lumotlar
| O'zgaruvchan kodlash | Ha |
| Anti - Aylanishni himoya qilish | Ha |
Ulanish -
| Kontakt turi (plagin ulagich) | Ayol ulagich / rozetkasi |
| Ulagich (ulanish turi) | Direktor uchun |
| Nomumentsiyalarni himoya qilish | Ha |
| PIN-kodni yo'qotmasdan ulash | Yo'q |
| Ulanish - vilkani qulflash | hech biri |
Moddiy ma'lumotlar
| Eslatma (moddiy ma'lumotlar) | Moddiy xususiyatlar to'g'risida ma'lumotni bu erda topish mumkin |
| Rang | engil kulrang |
| Moddiy guruh | I |
| Izolyatsiya materiallari (asosiy uy-joy) | Polionid (PA66) |
| Ul94 uchun yonilllik sinfi | V0 |
| Bahor bahor materiallari | Chrome - Nikel bahorgi po'lat (Cni) |
| Aloqa materiallari | Elektrolitik mis (eKu) |
| Bilan bog'lanish | Qalay |
| Yong'in yuklash | 0,658mj |
| Aktuator rangi | apelsin |
| Vazn | 32,3g |
Yangi funktsiya
| Haroratning chegarasi | -60 ... +105 ilmiy darajasi |
| Qayta ishlash harorati | -35 ... +60 ilmiy daraja |
Tijorat ma'lumotlari
| PU (SPU) | 24 dona |
| Qadoqlash turi | quti |
| Ishlab chiqaruvchi mamlakat; ta'minotchi mamlakat | Pl |
| Gtin | 4066966405576 |
| Bojxona tarif rejasi | 85366990990 |
Mahsulot tasnifi
| Begona | 39121409 |
| Etim 9.0 | Ec00001284 |
| Etim 8.0 | Ec00001284 |
| Ekskurob | AQSh tasnifi yo'q |
Atrof-muhitni ta'minlash
| Rohs muvofiqlik holati | Mos kelmaydi |
Issiq teglar: 831-1105, Xitoy 831-1105 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







