
Ta'rif
Erkak sarlavhasi; 1.0 x 1,0 mm lehim pin; burchakli; 100% nomuvofiqlikni himoya qilish; 3,5 mm masofada; 20 qutb; engil kulrang
734 seriyali pinli sarlavhasi 3,5 mm ohak bilan
Ushbu PIN-kod bilan (734 {-}} 180), to'g'ri elektrotexnika yo'nalishi. O'zingizning qurilmangizni loyihalashda vaqt {{10} sinovdan o'tgan xavfsizlik choralari: PCB ulagichlari turli xil ilovalarni taklif qiladi. O'lchamlar (72,4 x 12.3 x 10.3) mm kenglik x balandlik x chuqurligi. Tin plitalari aloqa joylari uchun ishlatiladi. Wagoning MCS - "Ko'p ulanish tizimi" - bu izchil tizim simingiz uchun ko'p qirrali ulagich tizimidir. Bu kabelni yig'ish va ikkita vazifa va qafasdagi ikkita vazifa uchun mo'ljallangan qurilmalarda soddalashtirilgan simni yaratishga imkon beradi. PCB ulagichidan foydalanib, taxtaga kiradi.
Ulanish ma'lumotlari
| Potentsiallarning umumiy soni | 20 |
| Ulanish turlari soni | 1 |
| O'lchovlar soni | 1 |
Ulanish 1
| Qutb raqami | 20 |
Jismoniy ma'lumotlar
| PIN-kod | 3.5 mm / 0,138 dyuym |
| Kenglik | 72,4 mm / 2,85 dyuym |
| Balandlik | 12,3 mm / 0.484 dyuym |
| Yuzadan balandlik | 8,5 mm / 0,335 dyuym |
| Chuqurlik | 10,3 mm / 0.406 dyuym |
| Lehim pin uzunligi | 3,8 mm |
| Lehim pin o'lchamlari | 1 x 1 mm |
| Burg'ulangan teshik diametri bag'rikenglik bilan | 1.4 (+0.1)mm |
Mexanik ma'lumotlar
| O'zgaruvchan kodlash | Ha |
| Anti - Aylanishni himoya qilish | Ha |
Ulanish -
| Kontakt turi (plagin ulagich) | Erkak ulagich / vilkasi |
| Ulagich (ulanish turi) | PCB uchun |
| Nomumentsiyalarni himoya qilish | Ha |
| PIN-kodni yo'qotmasdan ulash | Yo'q |
| PCB yo'nalishi | 0 daraja |
| Ulanish - vilkani qulflash | hech biri |
PCB bilan bog'lanish
| PCB bilan bog'lanish | Tatmoq |
| Lehim pIN-tartibi | butun erkak ulagich ustida (- liniyasida) |
| Har bir potentsial lehim poplari soni | 1 |
Moddiy ma'lumotlar
| Eslatma (moddiy ma'lumotlar) | Moddiy xususiyatlar to'g'risida ma'lumotni bu erda topish mumkin |
| Rang | engil kulrang |
| Moddiy guruh | I |
| Izolyatsiya materiallari (asosiy uy-joy) | Polionid (PA66) |
| Ul94 uchun yonilllik sinfi | V0 |
| Aloqa materiallari | Elektrolitik mis (eKu) |
| Bilan bog'lanish | Qalay |
| Yong'in yuklash | 0,074mj |
| Vazn | 5,1g |
Atrof-muhitga talablar
| Haroratning chegarasi | -60 ... +100 ilmiy darajasi |
| Qayta ishlash harorati | -35 ... +60 ilmiy daraja |
Tijorat ma'lumotlari
| Mahsulotlar guruhi | 3 (ko'p ulanish. Tizim) |
| PU (SPU) | 50 dona |
| Qadoqlash turi | quti |
| Ishlab chiqaruvchi mamlakat; ta'minotchi mamlakat | Pl |
| Gtin | 4044918872478 |
| Bojxona tarif rejasi | 85366930000 |
Mahsulot tasnifi
| Begona | 39121409 |
| Ecl @ ss 10.0 | 27-44-04-02 |
| Ecl @ ss 9.0 | 27-44-04-02 |
| Etim 9.0 | ECR002637 |
| Etim 8.0 | ECR002637 |
| Ekskurob | AQSh tasnifi yo'q |
Atrof-muhitni ta'minlash
| Rohs muvofiqlik holati | Mos kelmaydi |
Issiq teglar: 734-180, Xitoy 734-180 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







