
Ta'rif
SMD PCB Terminal bloki; - tugmasini bosing; 0,75 mm; 4 mm masofani to'kish; 1 - Xoch qutb; Qafasdagi klap®-da - suring; lenta - {{}} ürte qadoqlash; oq
PCB Terminal bloki, 2060 seriya, - tugmasini bosing
Konduatorlarni ulash Ushbu PCB Terminal blokida tez va oson (2060 {- - 404). Bu deyarli har qanday joyda, masalan, pcB ulagichi sifatida, masalan, Panel Bekritthojthojthojthten sarlavhasi, Terminal bloklari yoki turli xil o'rnatish usullari uchun suzuvchi ulagich sifatida ishlatilishi universal ulovchi. Amaliy va kuchlanish PCB Terminal blokini tanlashda e'tiborga olish uchun asosiy omillardir, chunki ular mahsulot qanday ishlatilishi mumkinligini ko'rsatadi. Ushbu mahsulotda 160 V ning o'rtacha kuchlanishi va 9 A ning narxi 7 mm va 9 mm, scB terminal blokiga ulanganda 9 mm va 9 mm. Ushbu mahsulotda bitta konvergor terminali mavjud bo'lib, - qafasdagi klap®-da chiqadi. Qafas chog 'texnologiyasida - PRAGE {{30} "Texnologiya barcha konduktor turlari uchun universal aloqa echimini taqdim etadi. Bu ikkala qattiq va nozik tikilgan direktorlarni to'g'ridan-to'g'ri siqish nuqtasiga yoki asboblarga ehtiyojasiz kiritishga imkon beradi. O'lchamlar 3,9 x 4.5 x 13.1 mm (kenglik x balandlik x chuqurligi). Direktor turiga qarab, ushbu PCB Terminal bloki 0,2 mm dan 0,75 mm gacha bo'lgan keskin qismlarga mos keladi. Bu bitta darajaga ega. Mis qotishmalaridan biri bo'lgan bitta qutbni bitta posboni ulashi mumkin. Kontakt yuzasi qalay bilan qoplangan. Ushbu PCB Terminal bloki tugmachasini bosish bilan boshqariladi. PCB Terminal bloki SMD Lehing uchun mo'ljallangan. Sog'liqni saqlashni 0 daraja burchagiga joylashtiring ..
Ulanish ma'lumotlari
| Qisish moslamalari | 1 |
| Potentsiallarning umumiy soni | 1 |
| Ulanish turlari soni | 1 |
| O'lchovlar soni | 1 |
Ulanish 1
| Ulanish texnologiyasi | Qafas qisqichbaqasi -® |
| Ishlash turi | - tugmasini bosing |
| Qattiq konduktor | 0,2 ... 0.75 mm / 24 ... 18 AWG |
| Jarima {{0} {uzatuvchi dir | 0,2 ... 0.75 mm / 24 ... 18 AWG |
| Jarima {{0}{{2}} uzatuvchi dir; izolyatsiyalangan ferrul bilan | 0.25 ... 0.34 mm² |
| Jarima {{0}{{2}} uzatuvchi dir; Belgilanmagan ferrul bilan | 0.25 ... 0.34 mm² |
| Chiziq uzunligi | 7 ... 9 mm / 0,28 ... 0,35 dyuym |
| SCB-ga o'tkazgich ulanish yo'nalishi | 0 daraja |
| Qutb raqami | 1 |
Jismoniy ma'lumotlar
| PIN-kod | 4 mm / 0,157 dyuym |
| Kenglik | 3.9 mm / 0,154 dyuym |
| Balandlik | 4,5 mm / 0,177 dyuym |
| Chuqurlik | 13,1 mm / 0,516 dyuym |
| Lenta diametri - - krel o'rash | 330 mm |
| Lenta kengligi | 24mm |
PCB bilan bog'lanish
| PCB bilan bog'lanish | Smd |
| Lehim pIN-tartibi | Butun terminal tasmasi ustidan (- liniyasida) |
| Har bir potentsial lehim poplari soni | 2 |
Moddiy ma'lumotlar
| Eslatma (moddiy ma'lumotlar) | Moddiy xususiyatlar to'g'risida ma'lumotni bu erda topish mumkin |
| Rang | oq |
| Moddiy guruh | I |
| Izolyatsiya materiallari (asosiy uy-joy) | Poliftallam (PPA GF) |
| Ul94 uchun yonilllik sinfi | V0 |
| Bahor bahor materiallari | Mis qotishmasi |
| Aloqa materiallari | Mis qotishmasi |
| Bilan bog'lanish | Qalay |
| Yong'in yuklash | 0,009MJ |
| Vazn | 0,2g |
| Msl uchun ms - STD 020D | 1 |
Atrof-muhitga talablar
| Haroratning chegarasi | -60 ... +105 ilmiy darajasi |
Atrof-muhitni tekshirish (atrof-muhit sharoiti)
| Test spetsifikatsiyasi temir yo'l dasturlari - Radiogi fond - elektron uskunalar | Win en 50155 (vde 011500): 2022-06 |
| Sinov protsedura dasturlari - Rolling Aktsiyalari - zarba va tebranish testlari | DIFE EN EN EN 2011373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Spektr / o'rnatish joyi | Xizmatning turmush darajasi, 1-toifali, A / B |
| Tebranish kabi - shovqin bilan test | Sinov standartning 8-qismiga muvofiq o'tdi |
| Chastota | f1 = 5 wz f to2 = 150 Gs |
| Tezlashtirish | 0.101g (barcha boltalar uchun ishlatiladigan eng yuqori sinov darajasi) |
| Azis uchun sinov muddati | 10 daqiqa. |
| Sinov yo'nalishlari | X, y va z o'qlari |
| Aloqa yoriqlari / uzilishlari uchun monitoring | O'tkinchi |
| Har bir o'qdan oldin va keyin kuchlanish pasayadi | O'tkinchi |
| Tebranish darajasi - tebranish darajasining o'sishi natijasida sivatulyatsiya qilingan xizmatning sinovi | Sinov standartning 9-qismiga muvofiq o'tdi |
| Chastota | f1 = 5 wz f to2 = 150 Gs |
| Tezlashtirish | 0.572G (barcha o'qlar uchun ishlatiladigan eng yuqori sinov darajasi) |
| Azis uchun sinov muddati | 5 h |
| Sinov yo'nalishlari | X, y va z o'qlari |
| Kengaytirilgan sinov doirasi: aloqa kamchiliklari / uzilishlari uchun monitoring | O'tkinchi |
| Kengaytirilgan sinov doirasi: Har bir o'qdan oldin va keyin kuchlanishni tushirish | O'tkinchi |
| Shok sinovi | Sinov standartning 10-qismiga muvofiq o'tdi |
| Zarba shakli | Yarim sin |
| Tezlashtirish | 5G (barcha o'qlar uchun ishlatiladigan eng yuqori sinov darajasi) |
| Zarba davomiyligi | 30 ms |
| Atir uchun zarbalar soni | 3 POS. BMT 3 NEG. |
| Sinov yo'nalishlari | X, y va z o'qlari |
| Kengaytirilgan sinov doirasi: aloqa kamchiliklari / uzilishlari uchun monitoring | O'tkinchi |
| Kengaytirilgan sinov doirasi: Har bir o'qdan oldin va keyin kuchlanishni tushirish | O'tkinchi |
| Rolling Aktsiyalari uchun tebranish va zarba stress | O'tkinchi |
Tijorat ma'lumotlari
| Mahsulotlar guruhi | 33 (SmT terminal) |
| PU (SPU) | 13500 (1500) kompyuterlar |
| Qadoqlash turi | quti |
| Ishlab chiqaruvchi mamlakat; ta'minotchi mamlakat | T |
| Gtin | 4055143888172 |
| Bojxona tarif rejasi | 85369010000 |
Mahsulot tasnifi
| Begona | 39121409 |
| Ecl @ ss 10.0 | 27-14-11-06 |
| Ecl @ ss 9.0 | 27-14-11-06 |
| Etim 9.0 | Ec00001284 |
| Etim 8.0 | Ec00001284 |
| Ekskurob | AQSh tasnifi yo'q |
Atrof-muhitni ta'minlash
| Rohs muvofiqlik holati | Mos kelmaydi |
Issiq teglar: 2060-451 / 998-404, Xitoy 2060-451 / 998-404 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







