
Gf pusi3.25-t2t4-1-1
Yagona rang "Oskoniq-p 3737 gen" - yuqori - samaradorlik bog'dorchilikka olib keldi
Ta'rif
OSCQONIQ ™ p 3737 (2W) GF Puta3.25 Yangi, Osmomning so'nggi Chip texnologiyasi va yangi avlodni, yuqori darajadagi ishlab chiqaruvchi va uzoq umr bo'yi etakchilik qilmoqda. Uchta to'lqin uzunligida yuqori samarali qizil qizil ranglar mavjud, oila sizning bog'dorchilikingiz spektri ehtiyojlari uchun dizayn va yuqori moslashuvchanlik uchun besh rangni taklif qiladi.
Arizalar
- Qishloq xo'jaligi va bog'dorchilik
- o'yin-kulgi
- insuor yoritish
- Tashqi va sanoat yoritish
Xususiyatlari
- Paket: smd epoksi paketini kremniy bilan o'rash
- ESD: 8 kV ACC. Ansi / ESDA / JEDEC JS-001 (HBM, 3B sinf)
- TUZADI. Radiatsiya: 120 daraja
{- Radiunant Flux (@ 700ma):. 896 MW @ 85 daraja
- Yorliqlar (@ 700ma): . 75.3% @ 85 daraja
- foton fluxsi (@ 700ma): . 5.49 mkmol / s} mkmol / s} 85 daraja
- Flux effekti (@ 700ma): . 4.61 mkmol / j @ 85 daraja
- Germaniyada ishlab chiqilgan va ishlab chiqarilgan engilfilm LED Chip
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | AMS OSRAM |
| Mahsulot toifasi: | Bitta rangda |
| Rohs: | |
| Mahsulot: | Qizil LED |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 750 nm |
| Yorug'lik rang: | Qizil |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 5.3 UMOL / S |
| Agar - Oldinga intiling: | 700 MA |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 1.6 V |
| Quvvat reytingi: | 1.2 W |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.7 mm x 1,62 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Gumbaz |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | P3737 |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Brend: | AMS OSRAM |
| Balandligi: | 2.37 mm |
| Uzunlik: | 3.7 mm |
| Ishlash harorati: | + 125 C |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Namlik sezgir: | Ha |
| 3000 | |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Oosklik |
| Turi: | Bitta rangda |
| Ko'rish burchagi: | 125 daraja |
| Kengligi: | 3.7 mm |
| # Italses: | Q65115A0350 |
Issiq teglar: GF PUSRA3.25-T2T4-1-1, Xitoy gf pusra3.25-T2T4-1-1 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







