
L2C5-30901203E0900
Oq LED White 3000 K 90-CRI, Lyukhi Cace Core
Ta'rif
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 lm / w uchun 70cri va 80cri mahsulotlari. Kichkina yorug'lik chiqaradigan sirt (LES) va sanoat - indumal termal qarshilik, Lyukhon Kache Luxyon Cace-ni sodda va kamroq luminire dizaynini yoqish bilan ishlash oson. Luxon boshoqlari Ovqatlanish, 85 daraja - Haqiqiy dunyoning 85 darajali hayotiy sharoitida ({9} asar shartlari {{9} Luxon Cack Lets 3 bosqichli Macadam ellipsida mavjud bo'lib, keng qamrovli optik o'yinlarni keng doirada ta'minlaydi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Dumli |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq boshoq olib boradi |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | - CHIP - Kengashida |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 1200 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 90 |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 300 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 34.5 V |
| Quvvat reytingi: | 10.4 W |
| Uzunlik: | 19 mm |
| Kengligi: | 16 mm |
| Balandligi: | 1,5 mm |
| Minimal ishlash harorati: | - 40 C |
| Ishlash harorati: | + 85 C |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Lensning o'lchamlari: | 9 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Yumaloq kvartira |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Tariqqan |
| Seriya: | Luxon Cace Core |
| Qadoqlash: | Nayza |
| Brend: | Dumli |
| LED hajmi: | 16 mm x 19 mm x 1,5 mm |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 100 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Shpocus |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
| Birlik og'irligi: | 0.420854 oz |
Issiq teglar: L2C5-30901203E0900, Xitoy L2C5-30901203E0900 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
Oldingi:L2C5-30901205F1300
Keyingi2:L130-3580003000X21
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







