
XPPPAWT - H0-0000-000BU30E7
White Led White 3000 K 70-KrI, XPPPPTT
Ta'rif
XLABP® XP - Peshtaxtalarni tanish XP izida intensivlik va optik boshqarishning katta qismini etkazib beradi. NP - dan maksimal miqdordagi 700 lm gacha bo'lgan 700 funt bilan odatiy hol, eng ehtiyotkorlik bilan avvalgi XLAP-ga qaraganda ko'proq masofani ko'taradi. XP - peshtaxtalar oxirgi ekstremal dasturlarda, yuqori ish harorati cheklangan va ajoyib oltingugurt qarshiligi bilan qurilgan. XP - peshtaxtalar intensivlik darajasini, shu jumladan, professional, arxitsion, me'moriy va ko'ngilochar talab qiladigan yoritgichlar uchun optimallashtiriladi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd-2 |
| Yorug'lik rang: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 3000 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 320 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 1 A |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 3.58 V |
| Quvvat reytingi: | 3.5 W |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Balandligi: | 0,75 mm |
| Ishlash harorati: | + 85 C |
| Ob'ektiv rang: | Rangsiz |
| Lensning o'lchamlari: | 3.45 mm x 3.45 mm |
| Ob'ektiv shakli: | Kvadrat |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Suv aniq |
| Seriya: | XPAMP XP - PRAD |
| Qadoqlash: | G'altak |
| Qadoqlash: | Kesish lenta |
| Qadoqlash: | Oyera |
| Brend: | Crining LET |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturkum: | LEDlar |
| Turi: | Kam quvvatli LED ledi |
Issiq teglar: XPPPAWT {{0} {- 0000-000bu30e7, Xitoy XPPPAWT-H0-0000-0000E30E7 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







