
XPGBWT {{0} 0000-00JE2
White LED White White 5700 K SRI, XLAMP XPGBBW
Ta'rif
Asl XLAP® XP - G2 LED LED LED, shu jumladan tashqi va tuman yorug'lik, samaradorligi va optik boshqaruvni talab qiladigan ishlab chiqaruvchilarning afzalliklari bo'lib xizmat qildi. Kirish va tasdiqlangan 3.45-mm XP platformasi optik va tizim ecotformasi mavjud bo'lib, u yoritish ishlab chiqaruvchilarini ularning dizayn jarayonini soddalashtirish va bozorga qisqartirishni ta'minlaydi.
XP - LED} endi ikki xil oq varaqalarda mavjud: standart va yuqori samaradorlik (u). XP - G2 Standard - bu Keramika yuqori -} Keramika yuqori bo'lgan Keramika yuqori bo'lgan dasturlarning keng qamrovli dasturlariga imkon beradigan bir xil yutuqli mahsulot. Yangi yuqori samaradorlik versiyasi ushbu merosni XP-G2 LED atrofida optimallashtirish mumkin bo'lgan zamonaviy dizaynlar uchun tezlikni oshiradi. XP-G2 u 2000 yildagi maksimal darajada eng yuqori ko'rsatkichdan yuqori bo'lgan 25 foizli yengil mahsulotni ko'paytirish uchun Leil Leigar LEGE LEGE LEGE LEGE LEGE LEGE LEGE LEGE-ning so'nggi yukini olib boradi.
| Mahsulot atributlari | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Crining LET |
| Mahsulot toifasi: | Oq letrlar |
| Rohs: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq letrlar |
| O'rnatish uslubi: | Smd / SMT |
| To'plam / ish: | Smd-2 |
| Yorug'lik rang: | Salqin oq |
| To'lqin uzunligi / rang harorati: | 5700 K |
| Lumine Flux / Radiant Flux: | 148 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 125 daraja |
| Agar - Oldinga intiling: | 350 m |
| VF - Oldinga kuchlanish: | 2.73 V |
| Uzunlik: | 3.45 mm |
| Kengligi: | 3.45 mm |
| Balandligi: | 2.26 mm |
| Ob'ektiv rang: | Taniqli |
| Ob'ektiv shaffoflik: | Aniq |
| Seriya: | XPAMP XP - G2 |
| Brend: | Crining LET |
| Mahsulot turi: | Oq letrlar |
| Zavod to'plami soni: | 1000 |
| Ostturky: | LEDlar |
| Savdo nomi: | Xlamp |
| Turi: | Yuqori quvvatli liniyalar |
Issiq teglar: XPGBWT {{0} - - 0000-00JE2, Xitoy XPGBBT-0000-00JEE2 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, etkazib beruvchilar
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







