
CMA1840-0000-000N0B0A30E
Oq LEDlar Oq 3000 K 70-CRI, XLamp CMA1840-36V
Ta'rif
XLamp® High-Current LED Array oilasi yuqori haydovchi oqimlarida sinfdagi eng yaxshi{1}}lumen chiqishi, samaradorligi va ishonchliligi- uchun optimallashtirilgan. XLamp CMA LEDlari Cree LED sanoatining yetakchi CXA2 standart zichlikdagi LEDlari bilan bir xil paket dizayni va LES o‘lchamlariga ega bo‘lib, yorug‘lik ishlab chiqaruvchilariga bitta qulay-foydalanish-platformasi yordamida trek, yorug‘lik va tashqi yoritish kabi ilovalar uchun bir qator unumdorlik talablarini hal qilish imkonini beradi. XLamp High{9}}Joriy LED massivlari 2 bosqichli, 3 bosqichli va 5 bosqichli EasyWhite® qutilarida mavjud.
| Mahsulot atributi | Atribut qiymati |
|---|---|
| Ishlab chiqaruvchi: | Cree LED |
| Mahsulot toifasi: | Oq LEDlar |
| RoHS: | Tafsilotlar |
| Mahsulot: | Oq CoB LEDlar |
| O'rnatish uslubi: | SMD/SMT |
| Paket/xizmat: | COB- Chip-bortda- |
| Yoritish rangi: | Issiq oq |
| To'lqin uzunligi/rang harorati: | 3000 K |
| Yorug'lik oqimi/radiatsiya oqimi: | 5595 lm |
| Rangni ko'rsatish indeksi - CRI: | 70 |
| Ko'rish burchagi: | 115 daraja |
| Agar - Yo‘naltiruvchi joriy bo‘lsa: | 1.1 A |
| Vf - Oldinga kuchlanish: | 34.7 V |
| Uzunlik: | 17,85 mm |
| Kengligi: | 17,85 mm |
| Balandligi: | 1,15 mm |
| Ob'ektiv rangi: | Rangli |
| Ob'ektiv shaffofligi: | Tozalash |
| Qadoqlash: | Tovoq |
| Brend: | Cree LED |
| Mahsulot turi: | Oq LEDlar |
| Zavod paketi miqdori: | 100 |
| Pastki toifa: | LEDlar |
| Turi: | Kam quvvatli LEDlar |
Issiq teglar: cma1840-0000-000n0b0a30e, Xitoy cma1840-0000-000n0b0a30e ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







