
221-549/1002-000
O'rnatish tashuvchisi; 10 sim ulagichlari uchun
Ta'rif
O'rnatish tashuvchisi; 10 sim ulagichlari uchun; 221 seriya - 4 mm²; Din-35 temir yo'l uchun; Sobiq dasturlar uchun; engil kulrang
Jismoniy ma'lumotlar
| Kenglik | 43 mm / 1,693 dyuym |
| Balandlik | 23,7 mm / 0.933 dyuym |
| Tasvirning yuqori qismidan Din - temir yo'lning chetidan | 57,7 mm / 2,272 dyuym |
| Chuqurlik | 64 mm / 2,52 dyuym |
Mexanik ma'lumotlar
| O'rnatish turi | Hushtak chalish |
| O'rnatish turi | Din-35 temir yo'l |
| Mos | 10 sim ulagichlari uchun (4 mm²) |
Moddiy ma'lumotlar
| Eslatma (moddiy ma'lumotlar) | Moddiy xususiyatlar to'g'risida ma'lumotni bu erda topish mumkin |
| Rang | engil kulrang |
| Moddiy guruh | I |
| Izolyatsiya materiallari (asosiy uy-joy) | Polionid (PA66) |
| Ul94 uchun yonilllik sinfi | V0 |
| Yong'in yuklash | 0,173MJ |
| Vazn | 5,8g |
Tijorat ma'lumotlari
| PU (SPU) | 10 dona |
| Qadoqlash turi | Quti |
| Ishlab chiqaruvchi mamlakat; ta'minotchi mamlakat | Knmoq |
| Gtin | 4066966604009 |
| Bojxona tarif rejasi | 39269097900 |
Mahsulot tasnifi
| Begona | 39121410 |
| Etim 9.0 | Ec0000848 |
| Ekskurob | AQSh tasnifi yo'q |
Atrof-muhitni ta'minlash
| Rohs muvofiqlik holati | Mos kelmaydi |




Issiq teglar: 221-549 / 1002-000, Xitoy 221-549 / 1002-000 ishlab chiqaruvchilar, etkazib beruvchilar, zavod
So'rov yuborish
Sizga ham yoqishi mumkin







